UPC Horizon reclame op LCD-scherm in tijdschrift
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
UPC heeft in Nederland de primeur met een advertentie in een tijdschrift op een echt LCD-videoscherm. Deze unieke vorm van adverteren vormt onderdeel van een nieuwe reclamecampagne voor Horizon.
Horizon maakt het mogelijk dat klanten op alle schermen in en om het huis bijvoorbeeld televisie, persoonlijke filmpjes of internetvideo’s kunnen kijken. En daar voegt UPC voor deze keer ook nog eens een scherm in een magazine aan toe.
Als de lezer de bladzijde openslaat, komt de afgebeelde televisie in de advertentie tot leven en wordt de video met geluid afgespeeld. UPC brengt het in samenwerking met Sanoma Media op de markt. Het verschijnt 4 oktober in de Playboy en 10 oktober in de Marie Claire.
Het LCD-videoscherm dat in elk exemplaar van deze twee tijdschriften wordt geplaatst heeft een beelddiagonaal van 2,4 inch en is gemaakt door fabrikant Rox Asia. De video kan diverse malen worden bekeken en het LCD-videoscherm kan men een mini-USB-aansluiting worden opgeladen.
Op 4 oktober schreef TotaalTV dat de Horizon-advertentie op LCD in veel gevallen defect is.
![Jeanet Woldring](https://static2.internetten.nl/v/202523-1-1/userfiles/image/profilephoto/person-placeholder.webp)
Jeanet Woldring is ruim 24 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom en energie voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Regelmatig overstappen naar nieuwe provider scheelt tot wel € 250 per jaar
30 sep Door regelmatig over te stappen, kun je jaarlijks wel € 250 op internetkosten besparen. Toch stapt m...
-
Odido introduceert 5G voor thuis en gaat concurrentie aan met glasvezel
5 sep Odido introduceert in oktober 2024 5G internet voor thuis. Dit snelle internet is beschikbaar in hee...
-
Hoe herken je een onveilig wifi-netwerk?
22 mei Een openbaar wifi-netwerk gebruiken is nooit veilig, of je nu een wachtwoord gebruikt of niet. Wat m...
-
Wij vergelijken al 25 jaar
25 okt
-
T-Mobile heet vanaf nu Odido
5 sep T-Mobile Nederland gaat vanaf 5 september 2023 verder als Odido. Dit geldt voor de merken T-Mobile e...